KURUMSAL

BERDEMİR ENERJİ LTD ŞTİ;

Firmamız, enerji sektöründe 2008 yılından itibaren yer alan Serhat BERBER (Mak. Müh) ve Cem ELDEMİR (Mak. Müh.) ortaklığı ile, 2011 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurulmuştur.

Berdemir Enerji, öncelikli işi enerji santrallerinin mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek olan, sektöründeki öncü firmalarından biridir.

Mevcut tecrübelerini aktardığı aynı alanda; Hidroelektrik Enerji Santrallerinin elektromekanik teçhizat montajları ve yardımcı sistemler; soğutma suyu sistemi, yüksek basınçlı hava sistemi, alçak basınçlı hava v.s, HVAC, yangın söndürme, OG-AG, topraklama, otomasyon sistemlerin temini, tesisi ve devreye alınmaları, bunlara ek olarak hidromekanik teçhizatlarının projelendirilmesi, imalatı, montajı ve adı geçen tüm teçhizatların işletme esnasındaki bakım, onarım ve revizyon hizmetlerinin verilmesi üzerine iştigal etmektedir.

Tecrübemiz ve referanslarımız yapacaklarımızın teminatı olup, yaptığı her projeyi imza kabul eden firmamız, sektörde kalıcı olmayı ve müşteri memnuniyetini hedef kabul ederek, çok uzun yıllar hizmet vermekte kararlıdır.